Про Нас

Хто ми

Команда креативних людей, кожен з яких палає своєю справою. Від аналітиків і стратегів до креативників і дизайнерів, від девелоперів і аніматорів до смм та інфлюенсер менеджерів – кожен з нас неординарна особистість, що вкладає у свою роботу свій унікальний досвід

КОМАНДА
25 тру профі

imgabout_small

У що ми віримо

Ми впевнені, що круті речі створюються завдяки синергії між людьми. Ефективні кампанії будуються на порозумінні та довірливих відносинах. Тому ми завжди дотримуємося принципу клієнт + агентство = одна команда.

Як ми працюємо

Креатив – наша пристрасть, але наш підхід змістовний і завжди будується на глибинних дослідженнях та стратегії. Так ми створюємо не тільки яскраві, але й ефективні проекти.

З ким ми працюємо

Avon Avon
Kia Kia
Curtis Curtis
Richard Richard
Pepsico Pepsico
Lactel Lactel
Carlsberg Carlsberg
Jeep
Delta Medical Delta Medical

Що про нас говорять

pepsico

З командою VIVID легко та приємно працювати. У них чудовий рівень Client Service та розуміння трендів. А їх лояльність та проактивність чудово доповнюють професіоналізм та вміння знайти найцікавіші креативні рішення, навіть там, де їх немає. VIVID - це сильна команда експертів, що працюють для досягнення наших бізнес цілей

VIVID – молода, сучасна, комунікабельна та досвідчена команда, яка «палає» своєю справою. Це відповідальні люди, професіонали, які вміють швидко знаходити найкращі рішення, щоб отримати хороші результати.

Зв’язатися з нами
Start a project

Have a task? We already want to solve it. Share with us your thoughts on it.Start a project

Have a task? We already want to solve it. Share with us your thoughts on it.